“Mistrz Tradycji”. Wernisaż wystawy powarsztatowej.

Muzeum Regionalne w Kutnie uroczystym wernisażem wystawy powarsztatowej “Mistrz tradycji” zakończyło realizację programu – Kultura ludowa i tradycyjna 2021, dofinansowaną z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Warsztaty rzeźbiarskie trwające 7 miesięcy, prowadzone były przez uznanego rzeźbiarza kutnowskiego Pana Antoniego Kamińskiego. Uczestnikami zadania była uzdolniona młodzież z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego “Tęcza” w Kutnie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Zadanie dofinansowano ze środków… Kontynuuj czytanie “Mistrz Tradycji”. Wernisaż wystawy powarsztatowej.

Zakończenie warsztatów rzeźbiarskich “Mistrz Tradycji”

Program Kultura ludowa i tradycyjna 2021 Zadanie „Mistrz Tradycji” Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Przed nami ostatni już miesiąc warsztatów rzeźbiarskich. Kinga, Ania, Jakub i Przemek pilnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych w pracowni „Mistrza Tradycji” Antoniego Kamińskiego. Już dziś serdeczne zapraszamy 26 października na uroczysty wernisaż wystawy powarsztatowej, na której zaprezentowane zostaną wszystkie prace powstałe podczas realizacji projektu. Zadanie… Kontynuuj czytanie Zakończenie warsztatów rzeźbiarskich “Mistrz Tradycji”