Wernisaż wystawy dydaktyków i studentów kierunku grafika Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Łodzi

Muzeum Regionalne w Kutnie wraz z Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi zapraszają na wernisaż wystawy dydaktyków i studentów kierunku grafika Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Łodzi, który odbędzie się w dniu 25.11.2022 roku o godz. 15:00 w pawilonie muzealno-wystawienniczym na Placu Wolności w Kutnie. Na wystawie swoją twórczość zaprezentują: prof. nadzw. dr hab. Elżbieta Dul-Ledwosińska, prof. nadzw. dr hab. Elżbieta Gawlikowska-Łabęcka, dr Wojciech Pilarski, dr Zbigniew Koszałkowski, dr Oskar Gorzkiewicz, Sylwia Gądek, Sofiia Myol.