Uroczyste wręczenie tabliczek na dom

W piątek 2 grudnia, w pawilonie wystawienniczym na Placu Wolności, nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu “Tabliczka na Twój Dom”. Muzeum Regionalne w Kutnie miało ogromną przyjemność pomóc Samorządowej Spółdzielni Socjalnej przy organizacji tego wydarzenia. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu w dowolnej technice drzewa genealogicznego rodziny będącej właścicielem domu, udostępnieniu zdjęć historycznych związanych z miastem Kutno lub zredagowaniu spójnego tekstu – opowieści, wspomnienia lub opisu ciekawej historii związanej z naszym miastem. Do rozdania było 150 “różanych” tabliczek.

Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!