Nasi reprezentanci na “Królewskiej Wystawie Kwiatów…” w Warszawie

W dniach 12-13 czerwca 2021 r. reprezentacja Muzeum Regionalnego w Kutnie oraz przede wszystkim Kutnowska Grupa Tańca Dawnego “La Danse” z zespołem “Żniwa” i gośćmi z Towarzystwa Stanisławowskiego uczestniczyła w “Królewskiej Wystawie Kwiatów. Muzeum w zgodzie z naturą” w ogrodach na Zamku Królewskim w Warszawie.

Pragniemy serdecznie podziękować Organizatorom za zaproszenie, Kutnowskiemu Domowi Kultury za pomoc przy realizacji pokazu. Gratulujemy wspaniałej wystawy Polskiemu Towarzystwu Różanemu – Polish Rose Society i Kutnowskiemu Domowi Kultury. Składamy także podziękowania Państwu Helenie i Piotrowi Bielickim za merytoryczne przygotowanie Zespołu, a także wszystkim Członkom i Przyjaciołom “La Danse”. Dzięki Wam mogliśmy się wspaniale zaprezentować w czasie tego niezwykłego wydarzenia.

Katarzyna Erwińska

Średnia ocena 4.5 / 5. Ilość głosów: 8