Już wkrótce nowy portal Muzeum

Zapraszamy do zapoznania się z nowym portalem internetowym Muzeum Regionalnego w Kutnie „Dzieje Kutna on-line”.
Nowy portal będzie prezentował i popularyzował wiedzę dotyczącą dziejów Kutna oraz kultury polskiej w czasach saskich, która wiąże się z kutnowskim pałacem Augusta III.
Portal, dedykowany będzie nie tylko pasjonatom historii, ale szerokim grupom odbiorców, umożliwi w sposób atrakcyjny i prosty dostęp do treści i zagadnień dotyczących dziejów miasta w postaci: programów edukacyjnych, artykułów popularnonaukowych, zdjęć, źródeł historycznych, prezentacji multimedialnych, filmów. Planowane uruchomienie portalu nastąpi 30 października 2020 roku pod adresem: www.muzeumkutno.com.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.