Informujemy, że Muzeum Pałac Saski w Kutnie wraca z inicjatywą Wielkiego Testu Historycznego o Kutnie(dalej: Wielki test). Poniżej informacje, które są niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wielki test adresowany jest do uczniów kutnowskich szkół podstawowych(klasy 7 i 8) oraz kutnowskich szkół ponadpodstawowych.
Uczestników ze szkół należy zgłosić do 6 listopada 2023r. drogą elektroniczną na adres: oswiata@muzeumkutno.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 510 232 176.

PRZEBIEG I ZASADY WIELKIEGO TESTU HISTORYCZNEGO O KUTNIE:

1. Wielki test odbędzie się w Muzeum Pałac Saski w Kutnie 10 listopada 2023r.
  2. a) Godzina rozpoczęcia wydarzenia dla uczniów szkół podstawowych: 9:00
    b) Godzina rozpoczęcia wydarzenia dla uczniów szkół ponadpodstawowych: 11:00.
  3. Komisja powołana przez Dyrektora Muzeum Pałac Saski w Kutnie będzie odpowiedzialna za opracowanie pytań oraz przeprowadzenie i ustalenie wyników testu.
  4. Zadania testowe będą wymagały od uczestników znajomości historii Kutna.
  5. Czas na rozwiązanie Wielkiego Testu wynosić będzie 90 minut.
  6. Każda szkoła może wystawić maksymalnie 5 uczestników.
  7. Wyniki Wielkiego Testu zostaną ogłoszone 15 grudnia 2023r.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu.
  9. Nagrody:
    a) Nagrodzonych zostanie 5 uczniów szkół podstawowych oraz 5 uczniów szkół ponadpodstawowych z najwyższą liczbą punktów uzyskanych z Wielkiego Testu.
    b) Osoby nagrodzone otrzymają dyplomy, nagrody rzeczowe oraz wezmą udział w wycieczce.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Średnia ocena 4.2 / 5. Ilość głosów: 5