“Mistrz Tradycji”. Wernisaż wystawy powarsztatowej.

Muzeum Regionalne w Kutnie uroczystym wernisażem wystawy powarsztatowej “Mistrz tradycji” zakończyło realizację programu – Kultura ludowa i tradycyjna 2021, dofinansowaną z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Warsztaty rzeźbiarskie trwające 7 miesięcy, prowadzone były przez uznanego rzeźbiarza kutnowskiego Pana Antoniego Kamińskiego. Uczestnikami zadania była uzdolniona młodzież z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego “Tęcza” w Kutnie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Zadanie dofinansowano ze środków… Kontynuuj czytanie “Mistrz Tradycji”. Wernisaż wystawy powarsztatowej.

Wernisaż wystawy wieńczący projekt “Mistrz Tradycji”

Muzeum Regionalne w kwietniu br. otrzymało w 100 % dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na realizację zadania „Mistrz Tradycji – Kultura ludowa i tradycyjna 2021”. Uczestnikami biorącymi udział w projekcie jest młodzież z Ośrodka Opiekuńczo -Wychowawczego „Tęcza” w Kutnie, która przez 7 miesięcy pod kierunkiem Mistrza Pana Antoniego Kamińskiego zdobywała umiejętności rzeźbiarskie. Warsztaty odbywały się w pracowni… Kontynuuj czytanie Wernisaż wystawy wieńczący projekt “Mistrz Tradycji”

Zakończenie warsztatów rzeźbiarskich “Mistrz Tradycji”

Program Kultura ludowa i tradycyjna 2021 Zadanie „Mistrz Tradycji” Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Przed nami ostatni już miesiąc warsztatów rzeźbiarskich. Kinga, Ania, Jakub i Przemek pilnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych w pracowni „Mistrza Tradycji” Antoniego Kamińskiego. Już dziś serdeczne zapraszamy 26 października na uroczysty wernisaż wystawy powarsztatowej, na której zaprezentowane zostaną wszystkie prace powstałe podczas realizacji projektu. Zadanie… Kontynuuj czytanie Zakończenie warsztatów rzeźbiarskich “Mistrz Tradycji”