Informacje dotyczące zwiedzania kompleksu muzealnego

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 19.09.2023r. będzie możliwe zwiedzanie kompleksu muzealnego Muzeum Pałac Saski w Kutnie.
Wszystkie szczegółowe informacje zawarte będą w regulaminie obiektu, natomiast tutaj część z nich, która może być przydatna przed pierwszą wizytą:
-Muzeum Pałac Saski będzie otwarte w dniach wtorek-niedziela,
-obiekt będzie zamknięty dla zwiedzających w poniedziałki, dni poświąteczne oraz daty wyszczególnione w regulaminie,
-zwiedzanie kompleksu muzealnego możliwe będzie między godzinami: 9:30-17:30, natomiast ostatni zwiedzający wpuszczani będą na teren Muzeum o godz. 16:00,
-kasa będzie czynna w godzinach 9:30- 17:00,
-ceny biletów przedstawiają się następująco: 25 zł – bilet normalny, 15 zł – bilet ulgowy, 12 zł – bilet grupowy(min.10 osób grupy zorganizowanej).

W ciągu najbliższych kilku dni ruszy system biletowy, dzięki któremu będzie można zakupić bilety za pośrednictwem strony internetowej. Pozostałe informacje będą sukcesywnie pojawiać się pod tym adresem: www.muzeumkutno.com.