Za nami III Muzyczne Spotkanie w Pałacu!

Za nami III Muzyczne Spotkanie w Pałacu! Jak na ostatni miesiąc roku przystało, koncert został zorganizowany w tematyce świątecznej. Podczas występu 14. grudnia w sali reprezentacyjnej Pałacu Saskiego wystąpili przedstawiciele uczniów i nauczycieli oraz kameralny chór dziecięcy z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie.

Reprezentację uczniów stanowili: Antoni Marzec oraz Tymoteusz Marciniak z klasy gitary, Marcin Seklecki z klasy akordeonu i Zofia Wypyszyńska z klasy śpiewu solowego. W grupie nauczycieli zaprezentowali się: Justyna Ozdowska, Joanna Domagała, Paulina Urbankowska i Artur Pyciarz.

W repertuarze koncertu: „Gwiazdo świeć, kolędo leć” znalazły się polskie pastorałki, pieśni i wiersze, które nastroiły słuchaczy na świąteczne dni.

Przypominamy, że koncerty we współpracy z PSM I i II st. im. K.Kurpińskiego w Kutnie odbywają się w Muzeum Pałacu Saskim cyklicznie – o kolejnych terminach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej i profili w mediach społecznościowych.

Poniżej fotorelacja z minionego wydarzenia. Fot. Michał Jabłoński

Oceń artykuł

Kliknij odpowiednie serduszko, aby ocenić (od najniższej oceny po lewej, do najwyższej - po prawej)!

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni