Królewskie śniadanie z Tomaszem Welterem

Tomasz Welter to Kucharz Reprezentacji Polski Kucharzy na Culinary World Cup Luksemburg 2018 oraz zdobywca brązowego medalu na Olimpiadzie Kulinarnej Erfurt 2012. To szef kuchni z wieloletnim stażem oraz, co istotne, rekonstruktor dań historycznych. Szkoleniami różnych grup zajmuje się od 2010 roku. Już 17 marca w Muzeum Pałacu Saskim w Kutnie będzie można wziąć udział w warsztatach kulinarnych „Królewskie śniadanie z Tomaszem Welterem” w ramach cyklu „Pałacowa kuchnia”. Zajęcia będą odbywać się dla trzech grup po 15 osób: o godzinie 10:00,11:00 oraz 12:00.
To niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się temu, jak pracuje profesjonalista, ale także, by spróbować swoich sił w gotowaniu innym niż na co dzień. Koszt udziału w warsztatach to 100 złotych od osoby. Bilety można zakupić przez i internet lub w kasie muzeum. Podczas wydarzenia zapewniamy produkty do gotowania oraz potrzebny sprzęt. Liczba miejsc ograniczona.