III Muzyczne Spotkanie w Pałacu

Zapraszamy na III Muzyczne Spotkanie w Pałacu. Jest to kontynuacja współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie. Wystąpią nauczyciele i uczniowie Szkoły tym razem w świątecznym repertuarze.

Muzeum Pałac Saski zakończyło zadanie p.n.: “Zakup wyposażenia do prowadzenia działalności statutowej w kompleksie Pałacu Saskiego w Kutnie”

Muzeum Pałac Saski w Kutnie w b.r. zakończyło realizację zadania pod nazwą: „Zakup wyposażenia do prowadzenia działalności statutowej w kompleksie Pałacu Saskiego w Kutnie” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury 2023. Zadanie zostało dofinansowane w kwocie 322 000 złotych. Celem zadania było umożliwienie prowadzenia działalności kulturalnej w nowym kompleksie muzealnym poprzez zakup wyposażenia niezbędnego… Kontynuuj czytanie Muzeum Pałac Saski zakończyło zadanie p.n.: “Zakup wyposażenia do prowadzenia działalności statutowej w kompleksie Pałacu Saskiego w Kutnie”

Za nami II Muzyczne Spotkanie w Pałacu [fotorelacja]

Za nami kolejne “Spotkanie w Pałacu” – koncert, który odbył się w ramach cyklu wydarzeń organizowanych w naszej placówce wraz z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie. Na II Muzycznych Spotkaniach w Pałacu, które odbyły się 23.11.2023r. o godz:17:00 pojawili się na scenie uczniowie i nauczyciele szkoły. Koncert poprowadziła dyrektor PSM w Kutnie, Małgorzata… Kontynuuj czytanie Za nami II Muzyczne Spotkanie w Pałacu [fotorelacja]